Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/saglikbi/public_html/wp-config.php:1) in /home/saglikbi/public_html/wp-config.php on line 3

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/saglikbi/public_html/wp-config.php:1) in /home/saglikbi/public_html/wp-config.php on line 3
Göbek eritmek - Resimli göbek eritme hareketleri, bel, karın ve göbek yağları
Göbek eritme hareketleri

Resimli göbek eritme hareketleri

Göbek, bel, karın bölgesinde oluşan yağlardan kurtulabilmeniz için resimli göbek eritme hareketleri.

Perşembe, 06 Eyl 2012 yorum ekle yorumlara git

Deniz tuzu mu kullanmalı yoksa sofra tuzu mu ?

Deniz tuzu mu yoksa sofra tuzu mu ? Sofra tuzuna hangi maddeler ekleniyor ve biz tercihimizi hangisinden yana yapmalıyız ?

Karatay diyeti ve uygulanması

Canan Efendigil KARATAY’ın hazırladığı ve kitaplaştırdığı diyet ile saülıklı zayıflayın. Sitede gün gün hazırlanmış diyet örneği de yer alıyor.

Vitaminler ve görevleri

Vitaminlerin görevlerini iyi anlatan yazıda A,B,C,D,E gibi birçok önemli vitamin hakkında açık ve net bilgiler var.

Göbek eritme yöntemleri

Göbek, karın ve bel bölgesinde maydana gelen yağlanmanın nedenleri ve nasıl kurtulunacağı anlatılıyor.

Formda kalmak için öneriler

Formda kalmak için dikkat etmeniz gerekenler, öneriler, yemeniz-yememeniz gerekenler ve formda kalmanın altın kuralı yer alıyor.Tarih : Perşembe, Eylül, 2012
Yazar : Yönetici
Okunma Sayısı :
Yorum Sayısı : Yorum Yok
Göbek, bel ve karın bölgesinde meydana gelen yağlanmalar günümüzde kısaca göbek diye tabir edilir oldu. Oluşan bu yağlar kişinin dış görünümünden daha önemli olan sağlığını tehdit ediyor. Haliyle insanlar bu fazla yağlardan kurtulmak istiyor. Yapılacan diyetler, kullanılan ilaçlar, yapılan sporlar ve daha birçok yöntem göbek yağlarından kurtulmak için çare olarak görüldü. Resimli göbek eritme hareketleri

Daha önceden göbek eritme yöntemleri başlığı altında yazdığımız yazıda göbek yağının nedenleri ve göbek yağından nasıl kurtulunacağını anlattık. Bugünde o makaleye yardımcı nitelikte bu yağlardan kurtulmak için yapılması gereken hareketleri resim şeklinde sizlere anlatmayı uygun gördük. Peki aşağıdaki resimli göbek eritme hareketlerinden nasıl verim alırsınız ?

  • Öncelikle göbek eritme teknikleri isimli yazdığımız makaleyi okumalı ve orada yer alanlara dikkat etmelisiniz.
  • Bu hareketlerin yanısıra yürüyüşler yapmalısınız. Hergün 30-45 dakika yürüyüş göbek eritmenize yardımcı olacaktır.
  • Doktorunuzunda gerekli gördüğü durumlarda karın kaslarının oluşması, göbeğinizden kurtulmak için kas çalışmaları yapmalısınız.
  • Sağlığınız için şifalı çaylar kullanmalı, göbek eritmeye yardımcı olarak yan ürünler kullanmalısınız.
  • Yediklerinize dikkat etmelisiniz, sağlıklı olmayan gıdalar(özellikle fast food tarzı sağlıksız gıdalar) ile beslenmemelisiniz.
  • Gününüzü bilgisayar başında oturarak, yatarak geçirmemelisiniz. Günün belirli saatlerinde hareket halinde olmalısınız.
  • Uzman kontrolü altında kilo vermeli, göbeğinizi eritmelisiniz. Doktor kontrolünde olmayan kilo vermeler yada yağlarınızdan kurtulmanız hayati tehlikeler taşıyabilir.Resimli göbek eritme hareketleri

Göbek,karın, bel bölgesindeki yağlardan kurtulabilirsiniz ancak asıl dikkat etmeniz sağlığınız ve daha sonradan tekrar göbek yapmamanız olmalıdır. Formda kalmak sizin daha sonradan aynı dertler ile uğraşmamanıza, fit görünüm kazanmanıza ve sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olacaktır.

İşte sizler için hazırlanmış olan hareketli grafiklerden oluşan resimli göbek ertime yöntemleri;

Yukarıdaki yazıda yer alan hiçbirşeyi uzman doktor önerisi olmadan uygulamamanız gerektiğini unutmayın (özellikle hamilelerin). Hiçbirşeyden sitemiz sorumlu değildir.
 
Resimli göbek eritme teknikleri
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok
*

Daha fazla Kulak-Burun-Boğaz
Geniz akıntısına ne iyi gelir ?

Geniz yada burun akıntısına ne iyi gelir, geniz akıntısı nasıl geçer ve geniz akıntısına iyi gelen bitkiler.

Kulak ağrısına ne iyi gelir ?

Kulak ağrısına ne iyi gelir, kulak ağrısı nasıl geçer, kulak ağrısına bitkisel ve doğal çözüm.

Horlama ve tedavisi

Horlamnın tanımı, insanların neden horladığı, çözüm önerileri ve horlamanın tedavisi.

Kapat